top of page

Türkiye'de Satılık Arsa

Türkiye'de Yatırımlık Satılık Arsa

Yatırımlık veya Ev Yapmak İçin Türkiye'de Satılık Arsalar

Yatırım yapmak için Türkiye'de arazi satın almak gibi bir isteğiniz varsa, öncelikle böyle bir karar verdiğiniz için sizi tebrik ederiz.

 

Arsa yatırımını Türkiye gibi istikrarlı ve gelişmekte bir ülkede yapmanın, hedeflediğiniz kazancı daha kolay sağlayacağını bilen yatırımcılardan birisiniz. Türkiye'ye göre yatırım geri dönüş oranı neredeyse iki veya üç kat fazla olan gelişmiş ülkelerde arsa satın almak artık maalesef akıllı bir yatırım değil.

Türkiye'de satılık arsa arayışınız yatırım için değil de, Türkiye'de ev inşa etmek için arsa bulmak, villa inşa etmek için Türkiye'de arazi satın almak, depo/fabrika/okul gibi ticari bir ünite inşa etmek için İstanbul'da arsa satın almak (veya başka illerde) istiyorsanız projesi ve inşaatıyla birlikte anahtar teslim çözümlere bile bizimle ulaşabilir veya sadece hedeflerinize en uygun araziyi bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken bütçenizi bilmek, arsanın lokasyonunu seçmek veya özelliklerini (boğaz manzaralı satılık arsa, orman içinde, şehir yaşamından uzak arsa, dağ manzaralı, bahçe içinde vs.) belirleyerek tüm bu isteklerinizin buluştuğu arsayı bulmamızı istemektir. 

Türkiye'de kısa, orta veya uzun vadeli arsa yatırımı yapmak için;

  • İstanbul'da yatırımlık arsa,

  • Yalova'da yatırım yapmak için arsa,

  • Tekirdağ'da yatırımlık arsa,

  • Eskişehir'de yatırımlık arsa,

  • Çanakkale'de yatırımlık arsa,

  • Kocaeli'de yatırım için satılık arsa (İstanbul'a en yakın satılık ucuz arsalar)

  • Marmara bölgesinde satılık arsalar bulabilirsiniz.

istanbul_turkiye_haritasinda_yeri_nerede
Tekirdağ.jpg
yalova_turkiye_haritasinda_yeri_nerede.j
canakkale_turkiye_haritasinda_yeri_nered
indir.jpg
eskisehir_turkiye_haritasinda_yeri_nered
bottom of page