top of page
İstanbul'da satılık arsa

İstanbul'da Satılık Arsa

İstanbul'da Yatırımlık Satılık Arsalar

İstanbul'da yatırımlık arsa

İstanbul'da Ticari veya Konut İmarlı Arsalar

İstanbul'da yatırımlık arsa

Okul, fabrika, depo, alışveriş merkezi ve bunlar gibi ticari üniteler veya konut inşa etmek için veya sadece yatırım amaçlı İstanbul'da satılık arsa arıyorsanız doğru adrese geldiniz. 

İstanbul'da amacı ne olursa olsun arsa satın almak, kesinlikle mükemmel bir yatırım aracıdır. Herhangi bir proje için olmasa dahi İstanbul'da bir arsa edinmek (veya İstanbul'a yakın şehirler olan Kocaeli'de satılık arsa, Tekirdağ'da satılık arsa, Yalova'da satılık arsa bulmak) kısa vadede getiri sağlayacağı gibi uzun vadede olağanüstü bir kazanç sağlayacaktır. 

İstanbul'da üzerinde okul inşa etmek için arsa, otel inşa etmek için arazi, alışveriş merkezi veya konut inşa etmek amaçlı İstanbul'da satılık arsa (ticari imarlı veya konut imarlı satılık arsalar) arıyorsanız, arsanın kazançlı şekilde temininden projenizin anahtar teslimine kadar birlikte çalışmaktayız. Özellikle İstanbul'da okul inşaatı yapmak için satılık arsa konusunda uzman kadromuz, Özel Okullar yönetmeliklerine uygun arsayı size temin edip, tüm projenin ilgili yönetmeliğe uygun şekilde yapılması için danışmanlık yapmaktadır. 

Tek yapmanız gereken bütçenizi belirlemek, arsanın lokasyonunu seçmek ve tüm isteklerinizin buluştuğu arsayı bulmamızı istemektir. 

Aşağıdaki butona tıklayarak Türkiye'de satılık arsa portföyümüzü görüntüleyebilirsiniz. Portföyümüzde sergilenenden çok daha fazlasını incelemek ve daha spesifik özelliklere sahip arsa talepleriniz için ise sizi ofisimize bekliyoruz. 

bottom of page